Kampanyalı Pendik Evden Eve Nakliyat

Posted by naimoguz0036_gly6635h
Category:

 Pendik Evden Eve Nakliyat Kampanyalı

Pendik evden eve nakliyatta kampanyalı hizmetler. İstanbullun  Pendik bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz için lokal olarak nakliyat ücretlerinde kampanya başlattık. Bu kampanya Pendik, Kurtköy ve kaynarca bölgesinde yani Pendik içi taşımalarda geçerli sağlamaktadır. En az %15 indirimli fiyatlara eşyanızı güvenilir bir şekilde naklini sağlıyoruz.

Pendik de bulunana diğer evden eve nakliyat firmalarına nazaran Üner nakliyat daha çok ekonomik fiyat avantajları sunarak bölgedeki müşterilere %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir.

  • Tayinci memurlara özel şehirler arası evden eve nakliyatta sigortalı bir şekilde taşıması için kampanyamız %10’dur.Şehiriçi taşımalarda da bu indirim geçerlidir.
  • Emniyet ve TSK kurum personelleri içinde şehirlerarası evden eve nakliyat veya eşya depolama hizmeti için indirim olanağımız %15 ‘dir.
  • Pendik içi taşımalarda da bütün müşterilerimize en az %5 indirimli taşıma imkanını sunmaktayız.

Eğer sizlerde Pendik evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız. Kısa bir süre için yapmış olduğumuz indirimli nakliye ücretlerinden yararlanabilirsiniz. Tuzla ilçesinde bulunan ofisimizle iletişime geçerek veya sitede bulunan iletişim menümüzden bize ulaşabilir. Hem kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz hem de taşıma hizmetlerimiz hakkında varsa merak etiklerinizi müşteri temsilcimize sorabilirsiniz. Üner nakliyat olarak Pendik evden eve nakliyat bölgesinde şikayeti olmayan tek nakliyat kuruluşuyuz. Eğer firmamız hakkında şikayet var mı? Yok mu? diye merak ederseniz şikayet var sitesinden bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

error: Çalma !!
WhatsApp WhatsApp Online Fiyat Alın