Evden Eve Nakliyat Pendik Kurtköy

Posted by naimoguz0036_gly6635h
Category:

EVDEN EVE NAKLİYAT PENDİK KURTKÖY

 

evden eve nakliyat pendik kurtköy

Evden eve nakliyat pendik kurtköy Nakliyat sırasında eşyanızın zarar görmemesi en önemli konudur. Bunun içinde sürecin kontrollü idare edilebilmesi adına ambalajlama ve paketleme işleminin gerektiği gibi yapılması gerekir. Kaliteli ve düzenli bir şekilde yapılmayan bir paketleme sonrasında eşyalarınızda zarar oluşma olasılığı yüksek olacaktır bunun içinde kullandığınız malzemenin kaliteli olması önemlidir.

Pendik evden eve nakliyat firması olarak biz bünyemizde görev vermiş olduğumuz her personelimizi maaşlı ve sigortalı olarak çalıştırırız bunun içinde personel alırken eğitimli olmasına önem veririz. Eğitimli personellerimiz eşyalarınızı paketlerken nasıl bir yöntem izleyeceğini ve hangi malzemeleri kullanmaları gerektiğini bilirler bu nedenle de eşyanız nakliyat sırasında kesinlikle zarar görmez.

Pendik evden eve nakliyat ambalajlama işlemi yapılırken eşyanın büyüklüğünü ve hassasiyetini de dikkate almaktadır. Paketlenen eşya cam ya da porselen gibi kolay kırılmaya müsait olan parçalardan oluşuyorsa bu durumda balonlu poşetler ve köpük malzemelerle desteklenerek tam bir koruma gerçekleştirilmiş olur.

Paketleme işlemlerinde kullandığımız tüm malzemeler TSE standartlarına uygun ve birinci sınıftır. Bunun içinde paketlerin zarar görmesi çok fazla mümkün olmayacaktır. Paketleme ve ambalajlama işlemleri tamamlanan eşyalar nakliyat için hazır hale getirilmiş olur. Özellikle asansörlü nakliyat tercih edilmişse bu durumda nakliyat hizmeti daha hızlı gerçekleşeceğinden oda oda paketlenmiş eşyalar asansör ile birlikte araç içerisine indirilir.

Eşyaların taşınma sürecinde oda oda araca yerleştirilmesinin en önemli nedeni gidilecek adreste de aynı hızda eşyanın yerleştirilmesidir.

Evden eve nakliyat pendik kurtköy ambalajlama işlemini gerçekleştirirken monte ve demonte işlemlerini de planlar. Bunun için evinize ya da ofisinize gelen ekibimiz içerisinde yer alan marangozumuz süreci kontrollü bir şekilde değerlendirir ve eşyaların demonte işlemini gerçekleştirir. Sökülen mobilyalar paketleme için hazır hale getirilmiş olur. Aynı şekilde paketli olan eşyalar yeni adresinde de titiz bir şekilde açıldıktan sonra marangozumuz tarafından yeni yerlerine monte edilecektir.

Evden eve nakliyat pendik kurtköy ambalajlama işlemlerinde her malzemenin farklı bir şekilde hazırlanmasına dikkat edecektir. Mesela kumaşlarla kırılma ihtimali olan eşyaların aynı koli içerisinde olması tercih edilmez.

Bir cevap yazın

error: Çalma !!
WhatsApp WhatsApp Online Fiyat Alın