Üner Eşya Depolama

Fazlalık eşyalarınızı, kullanmadığınız ofis ve büro malzemelerinizi dahası evinizi istediğiniz kadar depolayalım.Nasıl mı? Tüm eşyalarınız en ufak parçasına kadar çift taraflı ambalaj malzemesiyle sarılmak suretiyle taşımaya hazır hale getirilir.Bu eşyalar , ambalaj malzemesi sökülmeden paketli bir şekilde uygun depolarımızdan birine boşaltılır.

Eşyalarınızı depomuzda süre sınırı olmadan isterseniz bir hafta isterseniz beş yıl ilk gün ki gibi saklayalım.Üstelik sigorta kapsamında.Ayrıca depodan veya depoya taşımalarınızda eşya miktarı gözetilmeden %40 indirim fırsatı sunuyoruz.İndirimlerimiz bununla da sınırlı olmayıp 6 ay ve üzeri kira sözleşmelerinize özel %10 indirim sağlıyoruz.

Güvenli Konum

 

Depolarımızın tamamı güvenli semt ve mahallerde olup depo temizliği rutin olarak yapılmaktadır.TEM ve E-5 otoyolu civarında  bulunan depolarımız kusursuz konuma sahip olup nakliye operasyonları  için önemli kolaylık sağlayacaktır.

 

Süre Sınırı Yok

Depolama alanlarımızda ister bir hafta ister beş yıl süreyle ne kadar isterseniz o kadar süre boyunca hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

 

Alan Sınırı Yok

20 m2‘den 1000 m2‘ye kadar her şirket ve evin ihtiyacına uygun depolama alanlarıyla her an hizmetinizdeyiz.

 

 

Sabit Fiyat Garantisi

Her an  hizmet veya aidat olarak karşınıza çıkan ek ücretler yok.Firma olarak sabit fiyat garantisi kapsamında  hizmet vermekteyiz.Bu nedenle kira bedeli dışında hiç bir ek ücret ve aidat ödemezsiniz.Ayrıca bu durum sözleşme ve kontratla teminat altına alınır.

 

Eşya Kabul ve Teslimat Hizmeti

Depomuzda bulunan profesyonel  taşıma personeli ve forkliftlerle  paletli ve paletsiz tüm yükleme boşaltma işlemlerinizi en kısa sürede halledebilirsiniz. Nakliye ihtiyaçlarınız için iletişime geçmeniz yeterli.

 

7/24 Güvenlik ve Isı-Nem Kotrolü

7/24 kamera ve fiziksel güvenlik önlemleriyle korunmakta olan depolama alanlarımız Üner Nakliyat ve Depolama güvencesinde. Ayrıca günlük ısı nem kontrolleriyle kurumsal depolama alanlarınız sıcağa, soğuğa, nem ve küfe karşı güvencede olup tüm depolarda haşere ilaçlaması ve temizlik rutin olarak yapılmaktadır.

 

 

Ofis Eşyası Depolama

 

Üner Depolama ile ofis eşyalarınızı kurumsal depolama hizmetiyle depolayabilirsiniz. Ofisinizden taşınmak zorunda kalabilir daha küçük bir ofise taşınabilirsiniz veya arşiv depolayabilirsiniz. Ofis depolama birimimizle çalışma alanlarınıza yer açabilir, daha rahat bir ortamda çalışma şansı yakalayabilirsiniz.

 

Kurumsal Depolama Hizmeti

Firmamız, müşterilerinin tedarik zinciri boyunca toplam nakliye ve depolama maliyetlerinin azaltılmasını ve süreçlerinin iyileştirilmesini hedeflemektedir. Tuzla lojistik merkezimizde operasyonel lojistik  depolama hizmeti vermekteyiz.

Tesislerde bulunan forkliftler ve bilgisayar ortamında takip imkanlarına sahip uzman ekibimiz, üstün kalitede sundukları hizmetleri ile müşterilerimizin beklentilerini fazlasıyla karşılamaktadırlar

Ayrıntılı bilgi almak için, 0850 346 86 37 Çağrı Merkezimiz veya aşağıdaki Kurumsal İletişim Formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Örnek Depolama Fiyatlarımız

Depoların Doluluk Oranları

43%
Beylikdüzü
64%
Kartal
87%
Darıca
96%
İzmit

Depolarda ki Eşyaların Türü

Ev Eşyası 65%
Ofis Eşyası 28%
Antika Eşya 2%
Yapı Malzemesi 5%
error: Çalma !!
WhatsApp WhatsApp Online Fiyat Alın