Üner Asansörlü Nakliyat

Üner Asansörlü Evden Eve Nakliyat ve Depolama olarak sabit fiyat garantisiyle çalışmaktayız.Yani ekstra hiçbir ücret talep edilmez.Yılın her günü indirimli fiyat fırsatı sunan firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutar.

Asansör sistemi işçi için değil müşteri için avantaj sunar.Bu nedenle asansör sistemi tercih edilirse bu durum ekstra ücrete tabii olur.Nakliyat sektöründe kullanılan asansörler üç tiptir.Bunlar; romörk tipi, araç üstü ve modüler yani elle kurmalı elektrikli asansördür.

Romörk tipi asansör araç arkasına takıldığı için her zaman her yerde kullanılması mümkün değildir.Çünkü dar sokak ve sitelere girişi ve kurulması oldukça zordur.Araç üstü asansörler oldukça yaygındır.Ayrıca bu sistemler 15 kata kadar hizmet sağlamaktadır.Modüler asansör tipi ise eski sistem olmasına karşın daha çok tercih edilir.Daha doğrusu bu sistemin her yerde kurulması mümkündür.Ve elektrikle çalışırlar.Asansör sistemi ne tip olursa olsun  kurulacağı yer daha önemlidir.Çünkü her sokak yada site asansör sistemine el verişli olmayabilir.Bu nedenle asansör talep edilirken binanın ve sitenin müsiatlik durumu göz ardı edilmemelidir.www.facebook.com/unernakliyat adresini tıklayarak asansörlü taşıma video ve resimlerine erişebilirsiniz.

Hızlı & Güvenli

Asansör sistemiyle eşyalarınız merdivenden taşınmaz.Bu nedenle zarar görme ihtimali ortadan kalkar.Bu sistem sayesinde eşyalarınız hızlıca taşınır ve siz de taşınmanın meşakkatinden bir nebze olsun kurtulmuş olursunuz.

Zamandan Tasarruf

Asansör sistemiyle zamandan tasarruf edersiniz.Bütün gün taşınmakla uğraşmak yerine günün yarısını taşımaya ayırmış olursunuz.

Hasarsız Teslimat

Tüm eşyalarınız asansör sistemiyle taşınacağı için zarar görmesi imkansız hale gelir.Hasarsız Teslimatı ilke haline getiren firmamız, memnuniyeti ön planda tutar.

error: Çalma !!
WhatsApp WhatsApp Online Fiyat Alın